Local comercial en venda amb 170m² a Gavà, carrer de sant isidre, 08850

Carrer de sant isidre, 08850, Gavà, Barcelona Veure al mapa
Venda
Tipus d'oferta
Local comercial
Tipus de propietat
Àrea construïda
170 m²
Àrea construïda
Banys
1
Banys

Descripció

Català
Castellà
Local comercial en venda a Carrer Sant Isidre, Gavà (08654), al nucli urbà. 170 m² construïts en planta baixa, amb accés directe des del carrer i diverses possibilitats d’adaptació per a activitats comercials, professionals o de serveis (comerç de proximitat, oficina, despatx, magatzem d’ús de suport o centre de serveis). Certificat energètic: consum C (196 kWh/m² any) i emissions C (38 kg CO₂/m² any).
08654. Local comercial situado en Carrer Sant Isidre, Gavà.



Dispone de 170m² construidos distribuidos en planta baja, con acceso directo desde la calle y múltiples posibilidades de adaptación para diferentes actividades comerciales, profesionales o de servicios.



Su ubicación dentro del núcleo urbano de Gavà lo convierte en una opción interesante tanto para desarrollar un negocio propio como para inversores que busquen un activo comercial en una zona con actividad residencial y comercial consolidada.



Ideal para comercio de proximidad, oficina, despacho profesional, almacén de apoyo o centro de servicios.



Para más información o concertar una visita, contacte sin compromiso.



Superficie construida catastro: 170m²

Superficie útil escritura: 111m²



Certificado energético

* Consumo: C – 196 kWh/m² año

* Emisiones: C – 38 kg CO₂/m² año



*Medidas, fotos y datos orientativos sujetos a modificaciones. Muebles no vinculantes. Los datos expuestos son meramente orientativos y pueden estar sujetos a errores u omisiones involuntarias. El precio de venta no incluye impuestos propios de la transmisión, gastos de notaría, registro ni cualquier otro gasto que, según la legislación vigente, corresponda al comprador. La publicación puede variar de precio o darse de baja sin previo aviso.



Propiedad comercializada por SERVICIOS DE MEDIACIÓN INMOBILIARIA MARINA, S.L. API 14067. AICAT 3165..
Mostra més

Sobre la propietat

Tipus d'oferta
Venda
Tipus de propietat
Local comercial
Àrea construïda
170 m²
Banys
1
Tipus de negoci
Comerç
Negocis potencials
  • Comerç
  • Oficines
A més
  • Situat a peu de carrer

Certificat energètic

Consum

Fotos

Necessites una hipoteca?

Preu de l'immoble comercial
Estalvis aportats (%)
Term en anys
Taxa d'interès
Impostos (21%)
Import del préstec
La teva quota mensual

Adreça

Carrer de sant isidre, 08850, Gavà, Barcelona
Mapa Satèl·lit

Llocs d'interès a prop

Transport
Rbla. Pompeu Fabra - Pl. Batista i Roca
Parada d'autobús
~100 m
Carrefour
Gasolinera
~800 m
Gavà
Estació de tren
~900 m
Aeroport Barcelona - el Prat Josep Tarradellas
Aeroport
4.6 km
Punts d’interès
Plaça Catalunya
Plaça
~100 m
BBVA
Banc
~200 m
Parking Plaça Batista i Roca
Pàrquing
~200 m
Zona Esportiva de Can Tintorer
Centre esportiu
~200 m
Sorli Discau
Supermercat
~200 m
Parc Municipal
Parc
~300 m
Museu de Gavà
Museu
~300 m
Biblioteca Marian Colomé
Biblioteca
~300 m
la Font Groga
Monument
~400 m
Comissaria dels Mossos d'Esquadra a Viladecans
Policia
~700 m
Espai Maragall
Teatre
~700 m
Hostaleria
Jardín de Oro
Restaurant
~200 m
Salut
Farmàcia Ibáñez
Farmàcia
~200 m
Educació
Escola L'Eramprunyà
Escola
~100 m
Llar d'infants Rosaura Terrades
Llar d’infants
~200 m
Preu de venda
170 000 €
(1 000.0 €/m²)
REF al lloc web de l'agència: JWE-08654
Contacta amb el venedor
Todopisos.es
Última actualització : 11 de juny 2026
Propietats properes
Venda Local comercial 65 m², el Prat de Llobregat
125 000 €
Del propietari
Local comercial a venda a Francesc balcells 2, el Prat de Llobregat , Barcelona
65 m² Planta 1 2 banys
Rentabilitat: 7,8% per any
Venda Local comercial 950 m², Viladecans
600 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Viladecans , Barcelona
950 m² Amb inquilí
Rentabilitat: 6,3% per any
Venda Edifici 310 m², Sant Feliu de Llobregat
800 000 €
Des de l'immoble
Edifici a venda a carrer pi i margall, Sant Feliu de Llobregat , Barcelona
310 m²
Venda Local comercial 74 m², l'Hospitalet de Llobregat
107 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a l'Hospitalet de Llobregat , Barcelona
74 m²
Venda Local comercial 98 m², Martorell
70 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Carrer del Mur, Martorell , Barcelona
98 m² 1 bany
Venda Local comercial, el Prat de Llobregat
75 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a el Prat de Llobregat , Barcelona
Venda Oficina 33 m², Sant Joan Despí
110 000 €
Des de l'immoble
Oficina a venda a carrer del llobregat, Sant Joan Despí , Barcelona
33 m² 1 bany
Venda Oficina 30 m², Sant Joan Despí
100 000 €
Des de l'immoble
Oficina a venda a carrer del llobregat, Sant Joan Despí , Barcelona
30 m² 1 bany
Venda Local comercial 63 m², Sant Boi de Llobregat
159 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Sant Boi de Llobregat , Barcelona
63 m² 1 bany
Venda Nau 954 m², Martorell
840 000 €
Des de l'immoble
Nau a venda a Plaça de la Vila, Martorell , Barcelona
954 m²
Venda Local comercial 45 m², el Prat de Llobregat
75 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a el Prat de Llobregat , Barcelona
45 m²
Venda Local comercial 63 m², Sant Boi de Llobregat
159 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Sant Boi de Llobregat , Barcelona
63 m² 1 bany