Local comercial en venda amb 130m² a Pontevedra, a la zona de Pontevedra

Pontevedra Veure al mapa
Venda
Tipus d'oferta
Local comercial
Tipus de propietat
Àrea construïda
130 m²
Àrea construïda

Descripció

Actual tienda de deportes.

Sobre la propietat

Tipus d'oferta
Venda
Tipus de propietat
Local comercial
Àrea construïda
130 m²
Tipus de negoci
Comerç
Negocis potencials
  • Comerç

Fotos

Necessites una hipoteca?

Preu de l'immoble comercial
Estalvis aportats (%)
Term en anys
Taxa d'interès
Impostos (21%)
Import del préstec
La teva quota mensual

Adreça

L'adreça és aproximada
Mapa Satèl·lit

Llocs d'interès a prop

Transport
Praza de Galicia (Norte)
Parada d'autobús
A prop de, <1 km
Repsol
Gasolinera
A prop de, <1 km
Pontevedra
Estació de tren
A prop de, <1 km
Punts d’interès
Caixabank
Banc
A prop de, <1 km
Policia Nacional
Policia
A prop de, <1 km
Gadis
Supermercat
A prop de, <1 km
Supera 24h
Gimnàs
A prop de, <1 km
Praza de Barcelos
Parc
A prop de, <1 km
Capela da Virxe Peregrina de Pontevedra
Llocs d’interès
A prop de, <1 km
Praza de Ourense
Plaça
A prop de, <1 km
Piscinas de Campolongo
Centre esportiu
A prop de, <1 km
Delegación Provincial de Sanidade - Xunta de Galicia
Administració
A prop de, <1 km
Museo de Pontevedra
Museu
A prop de, <1 km
Igrexa de San Bartolomeu
Monument
A prop de, <1 km
Auditorio Sede Afundación Pontevedra
Teatre
A prop de, <1 km
Arquivo Diputación Provincial de Pontevedra
Biblioteca
A prop de, <1 km
Hostaleria
A devesa
Cafeteria
A prop de, <1 km
Desigual
Bar
A prop de, <1 km
Casa Duran
Restaurant
A prop de, <1 km
Pumpernickel
Fleca
A prop de, <1 km
Hotel Virgen del Camino
Hotel
A prop de, <1 km
Salut
María Lourdes Mariño Fraga
Farmàcia
A prop de, <1 km
Hospital Miguel Domínguez
Hospital
A prop de, <1 km
Educació
Colexio de Educación Infantil e Primaria Álvarez Limeses
Escola
A prop de, <1 km
Centro EPAPU Pontevedra
Centre educatiu
A prop de, <1 km
E.E.I. Campolongo - A Galiña Azul
Llar d’infants
A prop de, <1 km
Facultade de Belas Artes
Universitat
A prop de, <1 km
Escola Superior de Conservación e Restauración de Bens Culturais de Galicia
Escola
A prop de, <1 km
Preu de venda
380 000 €
(2 923.1 €/m²)
REF al lloc web de l'agència: 27118
Contacta amb el venedor
FINCAS CARRO
Última actualització : 30 de juny 2026
Propietats properes
Venda Local comercial 105 m², Marín
49 000 €
Del propietari
Local comercial a venda a Avda de Ourense 44, Marín , Pontevedra
105 m² 1 bany
Rentabilitat: 12,7% per any
Venda Local comercial 170 m², Pontevedra
89 900 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Rua Prado Novo S/N, Pontevedra
170 m²
Rentabilitat: 12,0% per any
Venda Local comercial 50 m², Pontevedra
280 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Pontevedra
50 m²
Venda Local comercial 50 m², Pontevedra
280 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Pontevedra
50 m²
Venda Local comercial 130 m², Pontevedra
380 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Pontevedra
130 m²
Venda Local comercial 186 m², Pontevedra
150 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Pontevedra
186 m²
Venda Local comercial 278 m², Marín
90 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Marín , Pontevedra
278 m² 1 bany
Venda Oficina 142 m², Pontevedra
135 500 €
Des de l'immoble
Oficina a venda a Pontevedra
142 m²
Venda Local comercial 79 m², Pontevedra
120 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Pontevedra
79 m² 1 bany
Venda Local comercial, Pontevedra
45 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Pontevedra
Venda Oficina 142 m², Pontevedra
135 500 €
Des de l'immoble
Oficina a venda a Pontevedra
142 m² Planta 10
Venda Local comercial, Pontevedra
79 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Pontevedra