Restaurant en traspàs a Marbella

Marbella, Málaga Veure al mapa
Traspàs
Tipus d'oferta
Local comercial
Tipus de propietat
Banys
2
Banys

Descripció

Català
Anglès
Castellà
Traspàs de restaurant a San Pedro de Alcántara (Marbella), zona residencial. Local de 75 m² interiors i terrassa exterior orientada al sud (13 taules). Fàçana d’uns 7 m a peu de carrer amb gran aparador. Aire condicionat. Cuina completament equipada amb 2 sortides de fums, llesta per iniciar activitat.
(TA) Marbella International Real Estate is offering a restaurant for sale in San Pedro de Alcántara, located in a residential area.

The premises have 75 m² of functionally distributed interior space, as well as a pleasant south-facing terrace with seating for 13 tables, perfect for enjoying the exceptional climate of the Costa del Sol.

Its approximately 7-meter-long street-level façade offers a strong commercial presence, with a large display window ideal for attracting attention and enhancing the business`s image.

The interior is equipped with air conditioning. The kitchen is fully equipped and has two exhaust vents, ready for immediate operation.

SALE PRICE: €95,000 / RENT: €1,200 + VAT



If you are interested, please do not hesitate to contact us.
Mostra més
T2026050A. (TA) Inmobiliaria Marbella Internacional TRASPASA, un Restaurante en San Pedro de Alcántara, ubicado en una zona residencial.

El local dispone de 75 m² interiores distribuidos de manera funcional, además de una agradable terraza exterior orientada al sur, con capacidad para 13 mesas, perfecta para disfrutar del excepcional clima de la Costa del Sol.

Su fachada de aproximadamente 7 metros lineales a pie de calle ofrece una presencia comercial, con un gran escaparate ideal para captar la atención y potenciar la imagen del negocio.

El interior está equipado con aire acondicionado. La cocina se encuentra completamente equipada y cuenta con 2 salidas de humos, lista para iniciar la actividad de inmediato.



TRASPASO: 95.000€ / ALQUILER: 1.200€ + IVA

Si está interesado no dude en contactarnos.
Mostra més

Sobre la propietat

Tipus d'oferta
Traspàs
Tipus de propietat
Local comercial
Banys
2
Tipus de negoci
Restaurant
Negocis potencials
  • Restaurant
A més
  • Cuina totalment equipada
  • Aire condicionat
  • Sortida de fums
  • Aparador
  • Terrassa
  • Situat a peu de carrer

Fotos

Adreça

Marbella, Málaga
Mapa Satèl·lit
Preu de traspàs
95 000 €
REF al lloc web de l'agència: ICLO-T2026050A
Contacta amb el venedor
Todopisos.es
Última actualització : 29 de juny 2026
Propietats properes
Traspàs Local comercial 55 m², Marbella
38 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a traspàs a Marbella , Málaga
55 m² 2 banys
Traspàs Local comercial 65 m², Marbella
40 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a traspàs a Marbella , Málaga
65 m² 2 banys
Traspàs Local comercial, Marbella
40 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a traspàs a Marbella , Málaga
2 banys
Traspàs Local comercial, Marbella
130 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a traspàs a Marbella , Málaga
2 banys
Traspàs Local comercial, Marbella
130 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a traspàs a Marbella , Málaga
4 banys
Traspàs Local comercial 93 m², Marbella
130 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a traspàs a Marbella , Málaga
93 m² 2 banys
Traspàs Local comercial 180 m², Marbella
100 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a traspàs a Calle del Calvario, Marbella , Málaga
Lloguer: 3 000 €/mes
180 m²
Traspàs Local comercial 100 m², Marbella
50 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a traspàs a Calle Alonso de Bazán, Marbella , Málaga
Lloguer: 2 500 €/mes
100 m² 2 banys
Traspàs Local comercial, Marbella
60 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a traspàs a Marbella , Málaga
2 banys
Traspàs Local comercial 80 m², Marbella
70 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a traspàs a Avenida de Ceuta, Marbella , Málaga
Lloguer: 3 120 €/mes
80 m² 1 bany
Traspàs Local comercial 108 m², Marbella
60 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a traspàs a Marbella , Málaga
108 m² 2 banys
Traspàs Local comercial 156 m², Fuengirola
30 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a traspàs a Fuengirola , Málaga
Lloguer: 2 500 €/mes
156 m² Planta 2