Local comercial en venda amb 74m² a Madrid, a la zona de Adelfes, Calle de Barrilero

Calle de Barrilero, Retiro, Adelfes, Madrid, Comunidad de Madrid Veure al mapa
Venda
Tipus d'oferta
Local comercial
Tipus de propietat
Àrea construïda
74 m²
Àrea construïda
Banys
2
Banys

Descripció

Català
Castellà
Local comercial en venda a Adelfas (Madrid), 74 m² construïts, en estat per reformar. Inclou espai exterior per aprofitar llum natural i un altell amb més m². Disposa de 2 banys. Ubicació ben comunicada, proper a parades d’autobús i estacions de metro.
1251V734. Presentamos este local comercial ubicado en la zona de Adelfas, Madrid. Con una superficie construida de 74 m2, esta propiedad representa una excelente oportunidad para aquellos que buscan invertir, iniciar un nuevo proyecto empresarial o convertirlo en vivienda. ~La propiedad se encuentra actualmente en estado a reformar lo cual ofrece la posibilidad perfecta para adaptarla a sus necesidades particulares. Disfruta del privilegio de contar con la estancia exterior que permiten aprovechar al máximo la luz natural durante todo el día. Cuenta también con más m2 en un altillo.
El local cuenta además con dos baños funcionales ideales para cualquier tipo de actividad comercial. Su ubicación es estratégica gracias a su cercanía tanto con paradas autobuses como estaciones del metro, facilitando así el acceso por parte tanto clientes como proveedores.
No pierdas esta oportunidad única; contáctanos hoy mismo y ven a descubrir cómo puedes transformar este espacio según tus expectativas!.
Mostra més

Sobre la propietat

Tipus d'oferta
Venda
Tipus de propietat
Local comercial
Àrea construïda
74 m²
Banys
2
Tipus de negoci
Comerç
A més
  • Lluminós
Prop de
  • Transport públic

Informació de l'edifici

Condició
Necessita reformes

Certificat energètic

Consum

Necessites una hipoteca?

Preu de l'immoble comercial
Estalvis aportats (%)
Term en anys
Taxa d'interès
Impostos (21%)
Import del préstec
La teva quota mensual

Adreça

Calle de Barrilero, Retiro, Adelfes, Madrid, Comunidad de Madrid
Mapa Satèl·lit
Preu de venda
245 000 €
(3 310.8 €/m²)
REF al lloc web de l'agència: DWG-1251V734
Contacta amb el venedor
Todopisos.es
Última actualització : 11 de juny 2026
Propietats properes
Venda Local comercial 168 m², Leganès
195 000 €
Del propietari
Local comercial a venda a Calle de la Rioja 122, Leganès , Comunidad de Madrid
168 m² Planta 1 2 banys
Rentabilitat: 9,0% per any
Venda Local comercial 497 m², Alcorcón
480 000 €
Del propietari
Local comercial a venda a Calle Colón, Alcorcón , Comunidad de Madrid
497 m² Planta 3 4 banys
Rentabilitat: 8,8% per any
Venda Local comercial 235 m², Madrid
650 000 €
Del propietari
Local comercial a venda a Calle de Sajonia, Madrid , Comunidad de Madrid
235 m² 3 banys Amb inquilí
Rentabilitat: 7,3% per any
Venda Local comercial 267 m², Madrid
1 100 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Madrid , Comunidad de Madrid
267 m²
Rentabilitat: 6,0% per any
Venda Local comercial 122 m², Madrid
570 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Madrid , Comunidad de Madrid
122 m² Amb inquilí
Rentabilitat: 5,2% per any
Venda Local comercial 486 m², Madrid
1 655 000 €
Del propietari
Local comercial a venda a Paseo de Extremadura 47, Madrid , Comunidad de Madrid
486 m² Amb inquilí
Rentabilitat: 5,1% per any
Venda Local comercial 76 m², Madrid
530 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Madrid , Comunidad de Madrid
76 m² Amb inquilí
Rentabilitat: 5,0% per any
Venda Local comercial 90 m², Madrid
590 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Madrid , Comunidad de Madrid
90 m² Amb inquilí
Rentabilitat: 4,7% per any
Venda Local comercial 132 m², Madrid
185 000 €
Propietat del banc
Local comercial a venda a Laguna del Marquesado, Madrid , Comunidad de Madrid
132 m² Planta 5
Venda Local comercial 417 m², Leganès
379 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Avenida Doctor Mendiguchia Carriche, Leganès , Comunidad de Madrid
417 m² 2 banys
Venda Local comercial 270 m², Leganès
349 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Leganès , Comunidad de Madrid
270 m²
Venda Nau 536 m², Humanes de Madrid
180 000 €
Des de l'immoble
Nau a venda a Humanes de Madrid , Comunidad de Madrid
536 m²