Local comercial en venda amb 356m² a Bilbao, a la zona de Errekalde, Travesía de Irala

Travesía de Irala, Errekalde, Bilbao, Vizcaya Veure al mapa
Venda
Tipus d'oferta
Local comercial
Tipus de propietat
Àrea construïda
356 m²
Àrea construïda
Banys
2
Banys

Descripció

Català
Castellà
Local comercial en venda a Bilbao (Irala, Kirikiño). 356 m² construïts, resultat de la unió de dos locals. Accés peatonal i per mercaderies, zona de càrrega/descàrrega. Gran finestral a façana i múltiples finestres a un gran pati d’illa obert. Dos lavabos. Altura interior 3,77 m. Situat a prop de la sortida de Bilbao per Zabálburu. Preu negociable.
09627. Local de grandes dimensiones en venta en Irala, calle Kirikiño.
Consta de 356 metros cuadrados construidos resultantes de la unión de dos locales comerciales.
Con acceso peatonal y acceso para mercancías, junto a zona de carga y descarga. Cuenta con un gran ventanal a fachada así como varias ventanas a un gran patio de manzana abierto. Con dos aseos. Altura interior de 3,77 metros.
Junto a la salida de Bilbao por Zabálburu.
Precio negociable..

Sobre la propietat

Tipus d'oferta
Venda
Tipus de propietat
Local comercial
Àrea construïda
356 m²
Banys
2
Tipus de negoci
Comerç
A més
  • Aparador
  • Accés de càrrega i descàrrega
Prop de
  • Accés a carretera

Certificat energètic

Consum

Necessites una hipoteca?

Preu de l'immoble comercial
Estalvis aportats (%)
Term en anys
Taxa d'interès
Impostos (21%)
Import del préstec
La teva quota mensual

Adreça

Travesía de Irala, Errekalde, Bilbao, Vizcaya
Mapa Satèl·lit
Preu de venda
150 000 €
(421.3 €/m²)
REF al lloc web de l'agència: XOH-09627
Contacta amb el venedor
Todopisos.es
Última actualització : 13 de novembre 2024
Propietats properes
Venda Nau 685 m², Abanto y Ciérvana
645 000 €
Des de l'immoble
Nau a venda a Abanto y Ciérvana , Vizcaya
685 m²
Venda Nau 685 m², Abanto y Ciérvana
645 000 €
Des de l'immoble
Nau a venda a Abanto y Ciérvana , Vizcaya
685 m²
Venda Local comercial 123 m², Bilbao
81 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Barrio Betolatza, Bilbao , Vizcaya
123 m² 2 banys
Venda Local comercial 296 m², Bilbao
195 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Carretera Errekalde-Larraskitu, Bilbao , Vizcaya
296 m²
Venda Local comercial 415 m², Bilbao
295 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Carretera Errekalde-Larraskitu, Bilbao , Vizcaya
415 m²
Venda Local comercial 70 m², Alonsótegui
240 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Alonsótegui , Vizcaya
70 m²
Venda Local comercial 70 m², Alonsótegui
240 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Alonsótegui , Vizcaya
70 m²
Venda Local comercial 243 m², Berango
250 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Berango , Vizcaya
243 m² 1 bany
Venda Oficina 95 m², Bilbao
170 000 €
Des de l'immoble
Oficina a venda a Bilbao , Vizcaya
95 m²
Venda Local comercial 172 m², Bilbao
350 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Calle María Díaz de Haro, Bilbao , Vizcaya
172 m²
Venda Local comercial 122 m², Bilbao
490 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Alameda Gregorio de la Revilla, Bilbao , Vizcaya
122 m²
Venda Local comercial 214 m², Bilbao
53 750 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Calle Padre Esteban Pernet, Bilbao , Vizcaya
214 m²