Local comercial en venda amb 338m² a Beniel, Calle Mayor

Calle Mayor, Beniel, Región de Murcia Veure al mapa
Venda
Tipus d'oferta
Local comercial
Tipus de propietat
Àrea construïda
338 m²
Àrea construïda

Descripció

Català
Castellà
Local comercial en venda, 338 m² construïts, amb entrada directa des del carrer, situat a Beniel en zona amb bons accessos als serveis. Despeses i impostos no inclosos.
0530. Local comercial en Bruto con entrada directa desde la calle. Cuenta con una superficie de 338 m2 construidos. Ubicado en zona dotada de buenos accesos a los servicios necesarios.~ ~ Gastos e Impuestos no Incluidos.~ ~ Llámenos al para visitar este inmueble, sin compromiso y sin comisiones de agencia.

Sobre la propietat

Tipus d'oferta
Venda
Tipus de propietat
Local comercial
Àrea construïda
338 m²
Tipus de negoci
Comerç
Negocis potencials
  • Comerç
A més
  • Bon accés

Certificat energètic

Consum

Necessites una hipoteca?

Preu de l'immoble comercial
Estalvis aportats (%)
Term en anys
Taxa d'interès
Impostos (21%)
Import del préstec
La teva quota mensual

Adreça

Calle Mayor, Beniel, Región de Murcia
Mapa Satèl·lit
Preu de venda
69 000 €
(204.1 €/m²)
REF al lloc web de l'agència: HNW-0530
Contacta amb el venedor
Todopisos.es
Última actualització : 13 de novembre 2024
Propietats properes
Venda Local comercial 128 m², Beniel
36 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Calle Doctor Riquelme, Beniel , Región de Murcia
128 m²
Venda Edifici, Múrcia
215 000 €
Des de l'immoble
Edifici a venda a Vereda Rincón del Gallego, Múrcia , Región de Murcia
Venda Local comercial 185 m², Santomera
99 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Calle Cuatro Esquinas, Santomera , Región de Murcia
185 m²
Venda Local comercial 1 039 m², Múrcia
292 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Carretera de San Javier, Múrcia , Región de Murcia
1 039 m²
Venda Local comercial 230 m², Santomera
60 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Santomera , Región de Murcia
230 m²
Venda Local comercial 256 m², Santomera
150 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Calle Santander, Santomera , Región de Murcia
256 m² 1 bany
Venda Local comercial, Santomera
165 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Santomera , Región de Murcia
Venda Local comercial, Santomera
75 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Santomera , Región de Murcia
Venda Local comercial 300 m², Santomera
100 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Santomera , Región de Murcia
300 m²
Venda Nau 1 397 m², Beniel
390 000 €
Des de l'immoble
Nau a venda a Beniel , Región de Murcia
1 397 m² 1 bany
Venda Local comercial, Santomera
32 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Calle el Greco, Santomera , Región de Murcia
Venda Local comercial, Beniel
49 000 €
Des de l'immoble
Local comercial a venda a Avenida Calvo Sotelo, Beniel , Región de Murcia
1 bany