Espais comercials per desenvolupar negocis de qualsevol tipus, ofertes de particulars, professionals i bancs
- Locales.es
- Venda
- Local comercial
Locals comercials en venda a Espanya
Mapa Satèl·lit
Cancel·la
Dibuixa l'àrea on vols fer la teva cerca
Cancel·la l'àrea dibuixada al mapa
Ordena per:
Relevància
310 000 €
6 888.9 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a avinguda alcalde francisco conejero bas, Santa Pola
Vistes Aire condicionat Mobles Terrassa +1
Tipus d'ús possible: Bar
Venda Local comercial 45 m², Santa Pola Bar de 45 m² a Santa Pola, a prop de la Platja Levante, amb terrassa de 28 m² i vistes al mar; mobiliari modern, cuina, bany i sala per clients. Lloc apte per operar.
179 000 €
1 491.7 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Calle Cervantes, la Vila Joiosa
Aire condicionat Sortida de fums Situat a peu de carrer
Tipus d'ús possible: Residencial
Venda Local comercial 120 m², la Vila Joiosa Local de 120 m², dues peces amb una sola finca. Llum, aigua, aire condicionat i sortida de fums; a prop del riu Amadorio i la platja; possibles usos d’hosteleria o habitat.
124 000 €
2 000.0 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Avenida Ernesto Sarti, Arona
Bon accés Alta visibilitat
Venda Local comercial 62 m², Arona Local comercial tipus oficina a Torviscas Bajo, dins del Parc Royal. Ubicació privilegiada al sud de Tenerife, amb serveis i platja a prop.
800 000 €
1 666.7 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a avd. los pinos, Santa María de Gràcia, Múrcia
Situat a peu de carrer Lluminós
Tipus d'ús possible: Comerç
Venda Local comercial 480 m², Múrcia Entresuelo de 465 m², entrada a peu de carrer, oficina 15 m², despatxos, 3 banys i cuina; orientat a 2 carrers, exterior.
156 000 €
1 500.0 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Calle Puerto de Poniente, Águilas
Vistes Cuina totalment equipada Aire condicionat Magatzem +3
Tipus d'ús possible: Restaurant
Venda Local comercial 104 m², Águilas Local de 104 m² amb cuina equipada, sortida de fums, A/A, calefacció, dos lavabos i magatzem; accés PMR; possible terrassa; cèdula d’habitatge.
376 000 €
1 861.4 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Calle Manuel Llanes Muñoz, Huelva
Gran sala diàfana, 2 banys i diverses dependències; façana 8 m a l’avinguda i 12 m a la plaça pública, zona moderna de Pescadería.
199 000 €
1 658.3 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Calle de la Barraca, el Cabanyal-Canyamelar, València
Tipus d'ús possible: Comerç
Venda Local comercial 120 m², València Local de 120 m² a València, distribuït en diverses dependències, amb dues entrades i façana a Calle Escalante i al passeig cap a Francisco Cubells i JJ Dómine
124 000 €
729.4 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Calle Alfonso Carlos I, Llíria
Aire condicionat Magatzem Terrassa
Venda Local comercial 170 m², Llíria Local de 170 m² en planta baixa a Liria: bany, emmagatzematge, terrassa, altell per aire condicionat, sostres alts i doble porta.
45 000 €
600.0 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Travesía Ciudad Murcia, Beniaján, Múrcia
Situat a peu de carrer
Venda Local comercial 75 m², Múrcia Local de 75 m², planta baixa, accés independent des de carrer, estat en brut, exent de certificat energètic.
34 688 €
365.1 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Vereda Lechugas, El Raal, Múrcia
Local diàfan en estat brut de 95 m², a prop de la Calle Mayor d'El Raal, Murcia; pot ser oficina o habitatge, sense comissions ni honoraris.
101 750 €
801.2 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Calle Balcones Azules, Cartagena
Ascensor Lluminós
Tipus d'ús possible: Oficines
Venda Local comercial 127 m², Cartagena Local de 127 m² a Cartagena, 4 despatxos, planta gairebé diàfana, 2 ascensors, bany privat i bones connexions de transport.
189 000 €
1 890.0 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a calle de santa ana, Paracuellos de Jarama
Cuina totalment equipada Aire condicionat Magatzem Sortida de fums +2
Tipus d'ús possible: Restaurant, Bar
Venda Local comercial 100 m², Paracuellos de Jarama Local de 100 m² a peu de carrer, llogat com a bar fins 2035; diàfan, 2 aseos, cuina equipada, exterior i magatzem.
362 000 €
1 608.9 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Praza de Vigo, Cornes, Santiago de Compostel·la
Magatzem Alta visibilitat Situat a peu de carrer
Venda Local comercial 225 m², Santiago de Compostel·la Espai diàfan de 225 m² amb dos despatxos, magatzem, cambra acorada i dos lavabos, ubicació cèntrica a la Plaça de Vigo.
40 000 €
930.2 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Barrio de la Llamosa, Avilés
Magatzem Aparador
Venda Local comercial 43 m², Avilés Local comercial de 43 m² a Avilés, 42 m² diàfans, bon escaparate i zona de trastienda per magatzem i aseo, ubicat en via de gran afluència.
100 000 €
1 515.2 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a CV-935, Algorfa
Vistes Alta visibilitat Terrassa
Tipus d'ús possible: Restaurant, Bar, Comerç ...
Venda Local comercial 66 m², Algorfa Local en camp de golf La Finca: 66 m² + entreplanta 30 m², terrassa 16 m² amb sostre retràctil i vistes al mar.
446 040 €
1 199.0 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Pontevedra
Local comercial de 371,70 m2 a Pontevedra, distribuït en Local 1 (126 m2), Local 2 (96 m2), Local 3 (68 m2) i entreplanta (A/B) 81,70 m2.
60 000 €
1 714.3 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Lavadores, Vigo
Aparador Porta de seguretat Situat a peu de carrer Lluminós
Venda Local comercial 35 m², Vigo Local comercial a Vigo, zona Martínez Garrido, 30 m², bona façana, escaparate, reixa de seguretat, bany
250 000 €
1 785.7 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a El Puerto de Santa María
Sortida de fums Aparador Alta visibilitat Situat a peu de carrer
Venda Local comercial 140 m², El Puerto de Santa María Local en brut de 140 m², 1 estança, orientació sud-est, a peu de carrer i cantonada, amb gran visibilitat i sortida de fum.
130 000 €
747.1 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Miramar
Situat a peu de carrer
Venda Local comercial 174 m², Miramar Local de 174 m² amb 3 despatxos, 2 banys i espais amplis; estat excel·lent, serveis propers i accés a carretera i transport públic.
180 000 €
2 250.0 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Rota
Aparador Bon accés Alta visibilitat Lluminós
Tipus d'ús possible: Comerç
Venda Local comercial 80 m², Rota Local de 80 m² amb gran il·luminació i escaparates; esquinera a Av. Juan Carlos I, Centre Ancora, garatge inclòs i prop de zona verda
63 700 €
910.0 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Logronyo
Aparador
Venda Local comercial 70 m², Logronyo Local de 70 m² en cantonada a Logroño, ja acondicionat, amb bany.
350 000 €
2 447.6 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Logronyo
Sistemes de seguretat Aire condicionat Magatzem Aparador
Venda Local comercial 143 m², Logronyo Local de 143 m² a Logroño, zona centre (Avenida de la Paz), amb oficina, a/c, aigua, llum, bany i magatzem.
135 000 €
1 350.0 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Pontevedra, Pontevedra
Recepció Aire condicionat
Tipus d'ús possible: Perruqueria
Venda Local comercial 100 m², Pontevedra Distribuit en recepció, saló de perruqueria i 2 cabines. Amb bany (ducha i aigua calenta). Calefacció i aire condicionat.
83 000 €
838.4 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Vilarrodís
Magatzem
Venda Local comercial 99 m², Vilarrodís Espai diàfan de 99 m², sense barreres; traster de 16 m² a planta -2 i sostre de 4 m, ubicat en zona estratègica d'Arteixo.
78 500 €
700.9 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Calle Trujillo, Sierra de Fuentes
Sortida de fums Aparador Terrassa
Tipus d'ús possible: Bar
Venda Local comercial 112 m², Sierra de Fuentes 112 m² en 3 estances, sortida de fums, escaparate a la plaça, 1 bany, possibilitat de terrassa per a 15 taules
240 000 €
1 481.5 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Carrer Sant Antoni, Calella
Pati Cuina totalment equipada Aire condicionat Magatzem +4
Tipus d'ús possible: Restaurant
Venda Local comercial 162 m², Calella Local de 162 m² amb pati de 19 m², totalment equipat per restauració: cuina, sala per 37, magatzem, lavabos i aire. A Calella de Mar, zona consolidada.
165 000 €
1 071.4 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Carretera de Málaga, Villarejo, Granada
Cuina totalment equipada Aire condicionat Magatzem Mobles +1
Tipus d'ús possible: Bar, Cafeteria
Venda Local comercial 154 m², Granada Local 95,8 m² de cafè/bar amb 58,5 m² de magatzem; equipat, 2 banys, cuina, terrassa coberta; en zona de gran trànsit
204 000 €
1 133.3 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Avenida de la Universidad, Sant Blai, Càceres
Aparador Alta visibilitat
Venda Local comercial 180 m², Càceres Local comercial de 180 m² a Cáceres, ubicat en una avinguda de gran trànsit amb clientela potencial i gran escaparate.
66 000 €
1 100.0 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Avenida de las Lavanderas, Aigües Vives, Càceres
Lluminós
Venda Local comercial 60 m², Càceres Local de 60 m² a Cáceres, lluminós i funcional, adaptable al teu estil.
200 000 €
1 538.5 €/m²
Des de l'immoble Local comercial per Venda a Calle Encinilla, Aigües Vives, Càceres
Cuina totalment equipada Videovigilància Magatzem Mobles +2
Venda Local comercial 130 m², Càceres Cocina equipada, llicència de restauració, sortida de fums; infraestructura amb bany, vestuari i magatzem; preinstal·lació de càmeres.
Ciutats per comprar locals a Espanya
Madrid 405 Barcelona 482 València 241 Sevilla 248 Saragossa 137 Màlaga 128 Múrcia 282 Palma 100 Las Palmas de Gran Canaria 62 Alacant 472 Bilbao 223 Còrdova 360 Valladolid 178 Vigo 214 l'Hospitalet de Llobregat 53 Gijón 120 Granada 967 Vitòria 309 A Corunya 1 Elx 486 Badalona 38 Terrassa 74 Sabadell 90 Cartagena 128 Oviedo 203 Jerez de la Frontera 136 Móstoles 13 Santa Cruz de Tenerife 50 Pamplona 86 Alcalá de Henares 17 Almeria 134 Leganès 28 Sant Sebastià 25 Fuenlabrada 9 Getafe 17 Castelló de la Plana 272 Burgos 46 Albacete 374 Santander 137 Alcorcón 17 San Cristóbal de La Laguna 44 Logronyo 337
Mostra més Tipus d'establiments a Venda a Espanya